اقامت اوکراین

اقامت اوکراین؛ برای دریافت اقامت میتوانید درخواست مشاوره در رمکس اوکراین ثبت کنید. و یا اینکه از صفحه تماس با ما، فرم تماس با ما را ارسال کنید. کارشناسان شرکت رمکس اوکراین در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

کشور اوکراین

اوکراین دارای مناظر، طبیعت، آموزش عالی و قابلیت های فوق العاده ای است. همین موارد باعث شده است تا افراد بسیاری اوکراین را مقصد مهاجرت خود انتخاب کنند. در حال حاضر اوکراین برای پیوستن به عضو رسمی اتحادیه اروپا در حال فراهم کردن شرایط و پیش نیازهای رسمی اتحادیه اروپا است. حکومت کشور اوکراین از نوع جمهوری است. در صورتی که تمایل دارید می توانید به صفحه ویکی پدیای اوکراین، اینجا کلیک کنید.

مهاجرت تحصیلی به اوکراین ویزای کاری اوکراین
مهاجرت تحصیلی به اوکراین ویزای کاری اوکراین

کشور اوکراین در شرق اروپا می باشد که عضو اتحادیه اروپا است. افرادی که پاسپورت اوکراین را دارند می توانند به تمامی کشور حوزه شینگن بدون داشتن ویزا سفر کنند. یعنی بدون ویزا می توان به ۱۲۵ کشور سفر کرد. اوکراین، کشوری می باشد که اخذ پاسپورت آن برای متقاضیان مهاجرت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از این رو متقاضیان بسیاری دارد. فرد با استفاده از یکی از راه های اخذ اقامت کشور اوکراین اقدام کرده و پس از گذشت ۵ سال از این اقامت می‌تواند برای اخذ پاسپورت اوکراین اقدام کند.

از مزایای اخذ اقامت دائم کشور اوکراین و پاسپورت آن:

  • کشوری مدرن و با هزینه‌ زندگی و تحصیل بسیار پایین
  • به عضویت درآمدن کشور اوکراین در اتحادیه اروپا در آینده ‌ای نزدیک
  • رفت ‌وآمد به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شینگن بدون نیاز به ویزا با پاسپورت اوکراینی

جهت مشاوره دریافت اقامت با ما تماس بگیرید