تحصیل در اوکراین

اگر قصد تحصیل پزشکی در خارج از کشور به زبان انگلیسی را دارید، دانشگاه های پزشکی در اوکراین یکی از بهترین گزینه هستند. دانشجویان از سراسر جهان (انگلستان، آلمان، اسکاندیناوی، هند، آفریقا و غیره) با توجه به هزینه بسیار پایین زندگی، هزینه های پایین و کیفیت تحصیلات پزشکی (پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری،مهندسی و غیره) جذب می شوند. برخی از دانشکده های پزشکی بین دانشجویان خارجی به زبان انگلیسی و به زبان های فرانسوی در دسترس هستند.

تحصیل در دانشگاه های اوکراین
تحصیل در دانشگاه های اوکراین

دانشگاه های اوکراین

هزاران نفر از دانشجویان بین المللی از بیش از ۱۱۰ کشور مختلف در حال تحصیل در اوکراین هستند. اکثر آنها از هند، نیجریه، چین، ترکیه، اوگاندا، روسیه، مالزی و کشورهای اروپای مرکزی هستند. نهادهای پزشکی اوکراین با دانشگاه های آلمان، فرانسه، ایتالیا، لهستان، انگلستان، ایالات متحده آمریکا و اتریش همکاری می کنند. این امر به دانشجویان اجازه میدهد تا در کنفرانس های بین المللی، برنامه های تبادل و پروژه های مختلف علمی شرکت کنند.
اگر علاقمند به تحصیل هستید کافی است با ما تماس بگیرید. رمکس اوکراین برای شما خدمات زیر را انجام خواهد داد:

  • دریافت دعوت نامه تحصیلی از دانشگاه
  • دریافت ویزای تحصیلی
  • ملاقات در فرودگاه و ترانسفر فرودگاهی
  • ثبت نام در دانشگاه و خوابگاه
  • اجاره منزل یا سوییت در صورت تمایل دانشجو
  • همراهی دانشجو در تمامی مراحل تحصیلی در اوکراین

ویزای تحصیلی اوکراین

علاقمندان اوکراین میتوانند برای دریافت ویزای تحصیلی اوکراین با کارشناسان رمکس اوکراین تماس بگیرند. ویزای تحصیلی اوکراین یکی از انواع خدمات رمکس اوکراین است. شرکت رمکس اوکراین با تجربه چند ساله و همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی مختلف بهترین انتخاب ها را برای شما فراهم خواهند کرد. هم چنین برای دریافت دیگر خدمات رمکس اوکراین از صفحات زیر استفاده کنید: